niedziela, 6 października 2013

dobrze/źle czyli okolica w moich oczach

Kochamy naszą okolicę, jednak nie podchodzimy do niej bezkrytycznie.
Na warsztatach etnograficznych dostaliśmy kartonowe etykiety z napisami "dobrze" i "źle".

Następnie poszliśmy w teren!

Postaraliśmy przyjrzeć się okolicom Bazaru Szembeka i wybrać z takie elementy  tej przestrzeni, które nam się podobają oraz takie, które zupełnie do nas nie przemawiają.

Przyczepialiśmy do nich etykiety i robiliśmy zdjęcia. Potem omawialiśmy nasze wybory.

Dzięki temu, że określamy nasze upodobania, podejmujemy pierwszy krok do tego, żeby zmienić naszą okolicę na lepsze. Zawsze przecież zaczyna się od wstępnej diagnozy i określenia problemu - tego nauczyliśmy się na warsztatach.

Wieczorem Weronika wybrała się na Plac Szembeka.
Zobaczcie co wynikło z jej obserwacji...





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz