Na warsztatach etnograficznych dostaliśmy kartonowe etykiety z napisami "dobrze" i "źle".
Następnie poszliśmy w teren!
Postaraliśmy przyjrzeć się okolicom Bazaru Szembeka i wybrać z takie elementy tej przestrzeni, które nam się podobają oraz takie, które zupełnie do nas nie przemawiają.
Przyczepialiśmy do nich etykiety i robiliśmy zdjęcia. Potem omawialiśmy nasze wybory.
Dzięki temu, że określamy nasze upodobania, podejmujemy pierwszy krok do tego, żeby zmienić naszą okolicę na lepsze. Zawsze przecież zaczyna się od wstępnej diagnozy i określenia problemu - tego nauczyliśmy się na warsztatach.
Wieczorem Weronika wybrała się na Plac Szembeka.
Zobaczcie co wynikło z jej obserwacji...




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz